Папір офісний А4 "Crystal Pro 80" 500л hover image

Папір офісний А4 "Crystal Pro 80" 500л

Папір Crystal PRO 80 виробництва UPM відноситься до C+ класу офісних паперів. Папір ідеально підходить для великого обсягу копіювання і друку. Може використовуватися для чорно-білого струменевого друку, чорно-білого лазерного друк..

100.50₴
<
Ручка гелева Axent Autographe, 0,5 мм, синя hover image

Ручка гелева Axent Autographe, 0,5 мм, синя

Ручка гелева Axent Autographe поєднує в собі класичний строгий дизайн з прогумованим корпусом, гладкість письма і збільшений запас гелевого чорнила. Довжина написання 2000 м! Ручка Axent Autographe ідеально підходить для тих, хто ..

24.30₴
<
Ручка гелева Axent College, 0,5 мм, синя hover image

Ручка гелева Axent College, 0,5 мм, синя

Ручка гелева Axent College має класичний діловий дизайн і зручний гумовий грип. Гладке письмо, тонкий слід - пишучий вузол 0,5 мм. Високоточний швейцарський пишучий вузол забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею паперу і однор..

10.83₴
<
Ручка гелева Axent Forum, 0,5 мм, синя hover image

Ручка гелева Axent Forum, 0,5 мм, синя

Ручка гелева Axent Forum має класичний діловий дизайн і приємний на дотик прогумований корпус, який не ковзає в руці. Гладке письмо, тонкий слід - пишучий вузол 0,5 мм. Високоточний швейцарський пишучий вузол забезпечує максимальн..

17.22₴
<
Ручка кулькова BUROMAX CLASSIC (тип "корвіна"), 0.7 мм, пласт.корпус, сині чорнила hover image

Ручка кулькова BUROMAX CLASSIC (тип "корвіна"), 0.7 мм, пласт.корпус, сині чорнила

Шариковая ручка CLASSIC (тип "корвина") ТМ BUROMAX – для офиса, школы и дома.Шариковая ручка – самый доступный и популярный вид пишущих принадлежностей, благодаря своей надежности и экономичности.Чернила класси..

2.24₴
<
Показано з 1 по 12 із 113 (10 сторінок)